خدمتکار اخبار ایران تلویزیون تلویزیون

خدمتکار: اخبار ایران تلویزیون تلویزیون اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات به زور بازیکن نگه نمی داریم / مدیرعامل کلوب استقلال

«رضا افتخاری» مدیرعامل کلوب استقلال پایتخت گفت: دل هر فردی باید با تیم و هوادار باشد و بازیکنانی مانند امید ابراهیمی و پژمان منتظری را با زور و اجبار در استقلال

به زور بازیکن نگه نمی داریم / مدیرعامل کلوب استقلال

مدیرعامل کلوب استقلال: به زور بازیکن نگه نمی داریم

عبارات مهم : ترکیه

«رضا افتخاری» مدیرعامل کلوب استقلال پایتخت گفت: دل هر فردی باید با تیم و هوادار باشد و بازیکنانی مانند امید ابراهیمی و پژمان منتظری را با زور و اجبار در استقلال نگه نمی داریم.

افتخاری امروز دوشنبه در مصاحبه ای که سایت کلوب استقلال منتشر کرده هست، درخصوص غیبت ادامه دار «پژمان منتظری» مدافع ملی پوش تیم در تمرینات افزود: منتظری 14 روز مرخصی داشت و از فردا باید به تمرین بیاید. در صورت غیبت، کلوب بر اساس آیین نامه با او واکنش‌ها می کند. قرارداد فقط تشریفات است و مهم این است که بازیکن دلش جهت تیم بتپد.

وی راجع به پیوستن «امید ابراهیمی» به تیم الاهلی قطر هم گفت: 2 هفته است پیگیر مذاکره با ابراهیمی هستیم ولی گوشی او خاموش هست. حتی پیغام هایی را از طریق «خسرو حیدری» به وی ارسال کرده ایم که پاسخ نداد. به نظر می رسد تصمیم خود را جهت رفتن گرفته هست. البته ابراهیمی جهت استقلال زحمات زیادی کشیده و قطعا می خواهد آخرهای دوران ورزشی خود را در جایی که پول بیشتری می دهند، باشد.

به زور بازیکن نگه نمی داریم / مدیرعامل کلوب استقلال

وی گفت: قطعا جایگزین مناسبی جهت ابراهیمی جذب خواهیم کرد.

مدیرعامل کلوب استقلال در خصوص حضور «مجید حسینی» در تیم های ترکیه ای گفت: حسینی به زودی با من صحبت می کند. البته با جدایی اصلا موافق نیستیم لیکن به او نیاز داریم و قطعا همان مبلغی که دیگر کلوب ها خواهان او پیشنهاد می دهند، ما هم هزینه می کنیم.

«رضا افتخاری» مدیرعامل کلوب استقلال پایتخت گفت: دل هر فردی باید با تیم و هوادار باشد و بازیکنانی مانند امید ابراهیمی و پژمان منتظری را با زور و اجبار در استقلال

افتخاری افزود: شرایط ارزی کشور به گونه ای است که نمی توانیم بازیکن خارجی جذب کنیم و زیاد تلاش ما حفظ همین تیم است و قرار است «سرور جپارف» و «مامه تیام» هم در اردوی ترکیه حاضر شوند.

افتخاری شایعات مبنی بر عقد قرارداد با بازیکنان مصدوم را تکذیب کرد و گفت فقط با «محمد دانشگر» قرارداد امضا شده است و جهت عقد رسمی قرارداد با بقیه بازیکنان منتظر جواب آزمون های پزشکی هستیم.

واژه های کلیدی: ترکیه | بازیکن | استقلال | افتخاری | قرارداد | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs