خدمتکار اخبار ایران تلویزیون تلویزیون

خدمتکار: اخبار ایران تلویزیون تلویزیون اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پاس ندادن پرسپولیسی‌ها توهم است نه واقعیت / گل‌محمدی

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: سه‌شنبه برابر تیم خوبی بازی داریم که امسال جزو مدعیان است. 

پاس ندادن پرسپولیسی‌ها توهم است نه واقعیت / گل‌محمدی

گل محمدی: پاس ندادن پرسپولیسی ها توهم است نه واقعیت

عبارات مهم : بازیکن

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: سه شنبه برابر تیم خوبی بازی داریم که امسال جزو مدعیان هست.

به گزارش خبرآنلاین؛ یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سایپا در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: برابر یکی از تیم های با کیفیت لیگ بازی داریم. سایپا امسال نشان داده که تیم بسیار خوبی است و از جوانان خوبی برخوردار هست. دایی یک تیم مدعی را ساخته است.

پاس ندادن پرسپولیسی‌ها توهم است نه واقعیت / گل‌محمدی

او افزود: با در نظرگرفتن این که بازی قبل را برده ایم، آماده این بازی هستیم هرچند که چند مصدوم داریم و کارمان سخت هست. تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم و آماده یک بازی خوب هستیم. مطمئنم که بازی فردا جالب خواهد بود چون سایپا و ما به دنبال فوتبال بازی کردنیم. فکر می کنم تقابل دو تیم باعث می شود که بازی فنی و با کیفیتی را شاهد باشیم. امیدوارم بازیکنان، انگیزه ای را که در چهار بازی قبل داشتند، حفظ کنند و با انرژی بازی کنند تا دل هواداران شاد شود.

سرمربی تراکتورسازی راجع به احتمال غیبت حاتمی در بازی با سایپا، عنوان کرد: قرار است یک جلسه عصر برگزار و در این زمینه تصمیم گیری شود. باید صبر کنیم. امیدواریم که پرسشها ما را در نظر بگیرند. ما امسال ۱۰ بازیکن بزرگسال داریم که یکی از آنها حاتمی هست. شرایط ما خیلی سخت است و امیدوارم رأیی بدهند که تیم ما ضرر نکند. بازیکن اشتباهی کرده و بهتر است این اشتباه را به گردن کلوب نیندازند. می توانند بازیکن را از لحاظ مالی جریمه کنند نه این که کلوب را از داشتن یک بازیکن محروم کنند چون در این شرایط سخت گیرانه هست. هادی محمدی، عارف آغاسی، سینا عشوری و محمد نوری هم مصدوم هستند و فردا آنها را در اختیار نداریم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: سه‌شنبه برابر تیم خوبی بازی داریم که امسال جزو مدعیان است. 

سرمربی تراکتورسازی راجع به مصاف پرسپولیس با الاهلی هم گفت: این خیلی بد است که پرسپولیس باید در کشور ثالث به میدان برود. اگر پرسپولیس می توانست در آزادی بازی کند خیلی شرایط تفاوت می کرد. با این حال فکر می کنم که پرسپولیس باز هم تنها نخواهد بود. شرایط فنی این تیم خوب است و شاید یکسری پرسشها باشد ولی آنها می توانند بازی خوبی ارائه دهند و دعا می کنیم که برابر الاهلی موفق باشند. الاهلی هم تغییراتی داشته و فکر می کنم این جهت پرسپولیس خوب باشد.

وی در تصویر العمل به این پرسش که آیا قبول دارد بعضی بازیکنان پرسپولیس به هم پاس نمی دهند، گفت: من این مورد را در بازی های پرسپولیس ندیدم. زیاد توهمات است تا واقعیت. این حواشی هر لحظه هست.

گل محمدی در آخر و در پاسخ به سوالی راجع به برگزاری بازی در کشور ثالث، عنوان کرد: واقعا شرایط سخت است که در این جَوی دو تیم به مصاف هم بروند. بازی در کشور ثالث یک طرفه به سود عربستان است.

پاس ندادن پرسپولیسی‌ها توهم است نه واقعیت / گل‌محمدی

واژه های کلیدی: بازیکن | گل محمدی | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs